Hoşgeldiniz  
İngilizce Simple Present Tense İngilizce Present Continuous Tense İngilizce Simple Past Tense İngilizce Past Continuous Tense İngilizce Present Perfect Tense Matematik Dersi Fen ve Teknoloji Dersi Sosyal Bilgiler Dersi Ödev Kapakları

Türk Hava Kurumu Üniversitesi (THKÜ)

admin | 24 Eylül 2011 | Genel


Türkiye’nin thku 150x150 Türk Hava Kurumu Üniversitesi (THKÜ) Türk Hava Kurumu Üniversitesi (THKÜ) 29 Ağustos’ta açılıyor.

Önümüzdeki eğitim öğretim yılında, Hava Ulaştırma Fakültesi Pilotaj Bölümü ve İşletme Fakültesi Sivil Hava Ulaştırmaİşletmeciliği Bölümüne 120 öğrenci alımı yapması planlanan Türk Hava Kurumu Üniversitesinin tanıtımı için düzenlenen etkinlikler, 6 Ağustos’a kadar sürecek.

Üniversite sınavında ilk 10 bine giren şehit çocuklarının ücretsiz olarak okuyabilecekleri garantisini veren THKÜ, bir sonraki eğitim öğretim yılında da mühendis, astronot, host-hostes, bilet ve yer hizmetleri elemanları yetiştirecek.

Dünya’da 77 uçağı ve 4 havaalanı bulunan tek üniversite olduğu belirtilen THKÜ Hava Ulaştırma Fakültesi Pilotaj Bölümü’nü tercih edecek öğrenciler, 5 yıllık üniversite eğitimleri döneminde 269 saat uçuş yapacak.

Gelen Aramalar: uçak hostesliği taban puanları,hosteslik üniversitesi puanları,uçak hosteslik taban puanları,hostes taban puanları,host ve hosteslik taban puanları,host ve hosteslik taban puanları uçak,hosteslik üniversite puanlar,üniversite uçak hostesliği puanları
1148 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Türk Hava Kurumu Üniversitesi (THKÜ) için 3 Yorum

  1. OZAN ÇAKABEY diyor ki:

    OYAK Soruşturmasında İddianame Tamam | Kamu Personeli ösym

  2. YALVAÇ NESİM diyor ki:

    Ösym başvuru merkezlerindeki kameranın markası nedir de ben böyle Tapir yüzlü çıkıyorum kpss

Facebook

Ping your blog, website, or RSS feed for Free