Hoşgeldiniz  
İngilizce Simple Present Tense İngilizce Present Continuous Tense İngilizce Simple Past Tense İngilizce Past Continuous Tense İngilizce Present Perfect Tense Matematik Dersi Fen ve Teknoloji Dersi Sosyal Bilgiler Dersi Ödev Kapakları

İşte Siyasi Liderlerin Yeni Yıl Mesajları !

admin | 31 Aralık 2012 | Eğitim Haberleri

İşte Siyasi Liderlerin Yeni Yıl Mesajları !


İşte Siyasi Liderler 2013ü bu mesajlarla karşıladı. İşte liderlerin Yeni Yıl Mesajları;


Yeni yıl mesajında yeni anayasa vurgusu 
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yeni anayasa çalışmalarının hızla sonuçlandırılmasının, tarihi bir sorumluluk olduğunu belirtti.
Cumhurbaşkanı Gül, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı. Cumhurbaşkanlığının internet sitesinde yer alan mesajda, Avrupada yaşanan derin ekonomik kriz ve Ortadoğudaki gelişmelere rağmen Türkiye ekonomisinin dikkat çeken performansı ve dinamizmiyle güven verdiği belirtti.
Gül, Türk ekonomisinin son yıllarda elde ettiği en büyük kazanımın, global ekonominin kaçınılmaz gerçeği haline gelen krizlere karşı gösterdiği dayanıklılık ve esneklik olduğunu ifade etti.
Türkiyenin yükselen ekonomik bir güç olarak gösterilmesinin, hayata geçirilen reformlar ve kararlılıkla uygulanan politikaların bir sonucu olduğunu belirten Gül, şunları kaydetti:
Avro bölgesindeki daralmanın, gelişmiş ve gelişmekte olan ülke ekonomilerindeki yavaşlamanın Türk ekonomisine yansımaları olması normal. Bu nedenle yapısal reformların aksatılmadan devam ettirilmesinin ve kalkınma performansının sürdürülebilir hale getirilmesinin taşıdığı önemi vurgulamak isterim. 
Gerçekleştirilen reformlar, ülkemizin bugünlerini değil, bütün geleceğini de şekillendirecek bir mahiyettedir. Bu sürecin temel ayaklarından biri de yeni bir anayasanın hazırlanmasıdır. Anayasa çalışmalarında ortak akılla hareket edilmesinin ve bu çalışmaların milletin beklentisi doğrultusunda hızla sonuçlandırılmasının, siyasi partilere ve parlamentoya düşen tarihi bir sorumluluk olduğunu hatırlatmakta fayda görüyorum. Geniş bir temsil yeteneğine sahip Meclisimizin önünde, demokrasimizin çıtasının yükselmesini sağlayacak önemli bir fırsat bulunmaktadır.
2013te terör ülke gündeminden tamamen düşsün
TBMM Başkanı Cemil Çiçek de yayımladığı mesajda, terörün 2013te ülke gündeminden tamamen düşmesi temennisinde bulundu.
Çiçek, şunları kaydetti:
Yıllardır halkımızı rahatsız eden terör ve şiddet olaylarının bu yıl da devam etmesi en büyük üzüntümüz olmuştur. 30 yıldır enerjimizi tüketen bu olayların, 2013 yılında gündemimizden tamamen düşmesi ve ülkemizin barış ve huzur içinde, kardeşçe yaşanan bir ülke haline gelmesi en büyük mutluluğumuz olacaktır.  
 
*****
Kılıçdaroğlundan yeni yıl mesajıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı. Kılıçdaroğlu mesajında, “AKPnin zam, zulüm, zindan, politikası nedeniyle haksızlığın, hukuksuzluğun, yoksulluğun ve yolsuzluğun yılı olan 2012yi yolcu ediyoruz. Hoşgeldin dediğimiz 2013ün halkın iktidarına giden yol olması dileğiyle yeni yılınızı barış, kardeşlik, sağlık ve mutluluk temennsi ile kutluyor sevgiler, saygılar sunuyorum” dedi. 
*****
 İşte Siyasi Liderlerin Yeni Yıl Mesajları !
Gelen Aramalar: hoşgeldin mesajları
563 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Facebook

EN SON HABERLER

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Ping your blog, website, or RSS feed for Free