Hoşgeldiniz  
İngilizce Simple Present Tense İngilizce Present Continuous Tense İngilizce Simple Past Tense İngilizce Past Continuous Tense İngilizce Present Perfect Tense Matematik Dersi Fen ve Teknoloji Dersi Sosyal Bilgiler Dersi Ödev Kapakları

İstanbul’a Kar Ne Zaman Yağacak

55hasan35 | 18 Aralık 2012 | Güncel

İstanbul’a Kar Ne Zaman Yağacak

Birçok ilden kar yağışı haberleri gelmeye devam ediyor. Ama özellikle öğrenciler İstanbul’a kar ne zaman yağacak bunu merak ediyorlar. Aralık ayının sonlarına doğru geldiğimiz ve 2013′e merhaba demeye yaklaştığımız şu günlerde İstanbul kar ne zaman yağacak merakıyla meteorolojiden gelecek haberi bekliyor. Peki İstanbul’da kar ne zaman yağacak son durum ne ?

 

Türkiye’nin doğusunda kar yolları kapattı. Ancak İstanbul’da kar adına hiçbir şey yok. Öğrenciler, memurlar,işçiler herkes İstanbul’a kar yağışı ne zaman başlayacak derken biz de sizler için Meteorolojiden son bilgileri derledik. İstanbul 20 Aralık 2012 tarihinden itibaren karla karışık yağmurun etkisi altına girecek. Bu tarihten itibaren 3 gün boyunca yağışların sağanak yağmur ve karla karışık yağmur şeklinde devam etmesi bekleniyor. İstanbul’a şöyle dolu dolu karın yağması için şu anda meteroloji net bir tarih vermedi. İstanbullular 2013 yılına kar manzarası altında girmek istiyor.

İstanbul’a kar ne zaman yağacak konusu hakkında yorumlarınızı aşağıdan hemen yazabilirsiniz …


Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın

Gelen Aramalar: istanbula ne zaman kar yağacak 2014,eyüplü köyüne ne zaman kar yağıcak
483 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Facebook

Ping your blog, website, or RSS feed for Free